Які предмети треба додати до системи сучасної освіти

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

31.10.2022

Які  предмети треба додати до системи сучасної освіти 

 

Сучасна освіта є однією з найцікавіших тем нашого сьогодення, бо саме вона має силу змін, плекаючи нове покоління цікавими відкриттями та сміливими запитаннями до світу та себе. 

 

Говорячи про сучасний час, він теж вніс багато змін у наше повсякденне життя. Зміни, які не можуть оминути освітню систему, започатковуючи свою культурну місію, де перше місце займає вивчення історії, що надає школяру справжнє (!) розуміння правди своєї сильної країни, що, у свою чергу, створює фундамент для світлого майбутнього.  

 

Екологія — ще один предмет, який треба оновити у шкільній програмі, бо глобальне потепління, світове перенаселення та інші екозміни повинні бути цікавими для сучасного покоління, пробуджувати  в них відповідальне використання речей та ресурсів, що забезпечують перебування у світі майбутнього. 

 

Новітні IT-технології, як предмет, який стане необхідним у майбутньомучерез розширення курсу  стандартної шкільної інформатики. Варто надати  учню можливість вивчати перший етап мови програмування та легко поглибити своє розуміння складних концепцій, зокрема в STEM.

 

Найголовніше оновлення в освіті майбутнього ми можемо знайти у гнучкості шкільної програми, де будуть всі новітні інструменти для динамічного впровадження курсів, які будуть цікавити сучасних школярів.