Як виглядатиме світ майбутнього?

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

16.03.2023

Як виглядатиме світ майбутнього…

 

Ця тема є дуже загадковою і цікавою!

Іноді здається, що у кожного хоч раз була думка: «А що буде через 10 років?». 

Можна відповісти на це питання у темних кольорах класичного кіберпанку, а можна замріяно уявити технологічний прогрес, який точно забезпечить кожному щасливе майбутнє. 

Надати відповідь дуже важко, але вже сьогодні відбуваються значні зміни, які впливають на суспільство та можуть дати маленьке уявлення того, яким буде наш непередбачуваний, але точно цифровий світ. 

 

  1. Багатозадачний штучний інтелект 

Ми вже встигли наголосити, що це одне з головних впроваджень у світі майбутнього. Успішний симбіоз штучного інтелекту та роботів буде здатен виконувати багато задач одразу та забере значну кількість робочих місць, які були створені для людини.

 

  1. Свій майбутнього вже сьогодні!

Цифровий світ, метавсесвіт, онлайн-життя — кожен по-своєму описує один з головних феноменів сьогодення, коли людське життя пройшло в Інтернет-простір, відчуваючи себе по-справжньому незалежним.

 

  1. Нові будинки — нові умови для життя

Зміниться буквально усе — школи, офіси, лікарні, адміністративні органи. Протягом наступного століття штучний інтелект (AI) і машинне навчання (ML) допоможуть цим об’єктам передбачити наші потреби та стати автоматичними будівлями, що закриють питання людського дискомфорту у роботі з ними. Це передбачає ідеальні параметри комфорту освітлення, температури, заходів безпеки та енергоспоживання, таких як автоматичне відключення під час передбачуваної будь-якої загрози. Цей пункт вже починає активно змінюватись, відкриваючи доступність для життя у smart house. 

 

  1. Відкритий космос 

Космос стане ближчим. Індустрія дослідження космічного простору значно зросте у міру підйому комерційних підприємств, сказав Джо Сірл, директор з управління програмами космічного бізнесу Honeywell.

 

І це лише початок, певний фундамент, який дасть розвиток визначним технологічним впровадженням, які ми можемо побачити протягом наступних 10 років.