Визначення ефективності уроку з використанням сучасних технологій.

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

13.12.2022

Онлайн навчання — це можливість здобувати освіту з будь-якої точки планети за розкладом, який підходить саме для вашого життя. Дивлячись на останні роки нашого життя, дистанційне навчання це те, з чим зіткнувся кожен. Але якщо поставити запитання: що краще онлайн навчання чи офлайн? Який метод викладу обрати для кожного з них? Та, врешті-решт, як тип уроку визначається через використання технологій: це високотехнологічний чи традиційний метод?

Як дізнатися, чи ефективним був ваш план уроку?

Одне з найпоширеніших запитань, яке є одним із головніших для вчителя. Насправді це досить легко зрозуміти.

Звичайно, основний спосіб перевірити ефективність вашого плану уроку полягає в тому, щоб просто побачити, чи запам’ятали ваші учні інформацію, якій ви їх навчили, або по іншому — перевірити домашнє завдання. Хоча це не ідеальний показник для вимірювання успіху чи неуспішності у класі (зрештою, вони можуть запам’ятати матеріал для тесту, а потім забути все це пізніше), він дасть вам надійний початок у з’ясуванні, чи саме цей метод успіх у передачі інформації.

Інший спосіб — фільмувати себе та урок який проводимо. Неймовірно, як багато ми бачимо, коли переглядаємо відео, де ми читаємо, викладаємо. Є стільки речей, які ви просто не помітите, коли насправді переживаєте цей досвід. Перегляньте запис через кілька днів після уроку та подивіться, що спрацювало, а що ні.

 

Як AR_Book допомагає визначити ефективність у класі?

Впровадження технологій у класі може принести користь і підтримати практику навчання та викладання.

Завдяки AR освіта в класі може бути незвичайною та більш інтерактивною, оскільки AR може дозволити вчителям показувати віртуальні приклади концепцій і додавати ігрові елементи, щоб забезпечити матеріальну підтримку підручників. Це дозволить учням швидше навчатися та запам’ятовувати інформацію.

AR_Teacher — це унікальне системне рішення, яка здатне відповісти на це запитання.

Додаток включає безліч різноманітних експериментів, які вчитель може використовувати задля уроку. Також, AR_Teacher має цілий перелік допоміжних методів, що дозволить виявити ефективність роботи у класі.

З Артічер можливо все!