VR/AR-Технології: застосування та перспективи в освіті

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

04.11.2022

Технологічний процес є одним з найголовніших сьогодні, бо він впливає на кожну сферу нашого повсякденного життя. 

Проаналізуймо як доповнена реальність у навчанні може стати ефективною для використання вчителями та учнями. 

VR/AR-Технології в освітньому процесі 

Навчальна програма є фундаментом кожної школи, тому неможливо оминути глибинний аналіз класичної освіти, яка довгий час закривала необхідні потреби школярів. Але світ динамічно змінюються, сучасному поколінню треба сміливі оновлення для сумлінного навчання. Експерименти для дітей, власна лабораторія, досліди в домашніх умовах, велика кількість цікавих тестів — усе це можливо саме завдяки використанню технологій AR/VR, що створюють простір нової реальності, яка схильна до інтеграції нових знань.

Переваги використання технологій VR/AR в освітніх установах 

Імерсивні технології у навчанні відповідають за модернізацію освіти, на яку чекає Україна. При цьому застосовуються  такі шляхи для реалізації мети як VR, AR, MR, 3D. Кожен з цих напрямів працює з іншою реальністю, яка відкриває новітні можливості для роботи. Інтерактивні можливості дозволяють мати усі знання у своєму смартфоні, підіймаючи рівень онлайн освіти до рівня офлайн, тобто класичної.

Практика й ще раз практика 

Для того, щоб зрозуміти як взаємодіяти з новітніми технологіями, треба впевнено перейти до практики та ознайомитись з системою AR_Book. AR-уроки вражають своїми можливостями! 

Додаток пропонує понад 200 експериментів, інтеграції з великими системами, 2000 тестів для різних предметів, 30 функцій для конструктора уроку і ще багато переваг. Все це доповнюємо аналітичним звітом по предметах показниках зацікавленості учнів.

Саме це потрібно для ефективного та динамічного навчання!

Новітні технології активно долучаються до нашого життя, додаючи свої барви, а іноді незрозумілості, бо це «нове». Але, за цим «новим» вирує цілий світ, де AR_Book може стати вашим діджитал-помічником.