Віртуальна освіта по всьому світу

анастасія підгорна

Анастасія Підгорна

5 хвилин читати

29.12.2022

Віртуальна реальність, штучний інтелект, нейромережі та навіть онлайн заняття — ще вчора всі ці слова здавалися далекими від нашої з вами реальності, але вже сьогодні ці технології впроваджуються у процес навчання.

Дистанційна освіта як норма життя

Кожна сім’я прагне дати своїй дитині кращу освіту, і якщо раніше, щоб вибрати гідну школу потрібно було переїжджати, тепер завдяки дистанційній освіті онлайн заняття доступні без прив’язки до місця і знайти вчителя можна на іншому кінці країни або навіть за її межами.

Дистанційна освіта розвивається з неймовірною швидкістю –для будь-якого школяра онлайн заняття знаходиться прямо в руці, у своєму смартфоні він може завантажити додатки в Google play і приступити до процесу навчання.

Гейміфікація та віртуальна реальність

Процес навчання неминуче повинен підлаштовуватися під зростаюче покоління і слід враховувати особливості нинішніх дітей запроваджуючи сучасні технології. Дистанційна освіта багато в чому випередила звичний нам шкільний кабінет за рахунок використання на онлайн заняттях нових підходів та інтерактивних форм навчання.

Щоб зробити навчання швидше використовується гейміфікація (в освіту впроваджується елемент гри). Одним із проривів у цьому стало застосування віртуальної реальності у процесі навчання. У віртуальній реальності діти перестають боятися припуститися помилки і отримати умовну двійку — можливість почати все з початку, перейти рівень, і досягти результату звичний для дитини і водночас необхідний у принципі в процесі вивчення нового. Розширюючи межі звичного світу у доповненій чи віртуальній реальності учень може вивчати історичні події чи навіть бути частиною їхньої! Такі онлайн заняття з інтерактивними формами навчання дозволяють якісно засвоювати навчальний матеріал, адже краще один раз побачити – ніж сто разів почути.

Разом із Арбук процес навчання може бути цікавішим для учня та якіснішим для вчителя. Все що необхідно для того щоб почати — завантажити додаток в Google Play або AppStore, а далі прямий шлях по дорозі знань вперед разом із вчителем.

Безліч експериментів, ще й цікавих тестів стануть в нагоді. У нашому додатку тепер контент українською мовою можна переглядати 34,1 годину. Тобто весь шлях на машині від Києва до Барселони дитина може переглядати наш контент безперервно завдяки інтерактивній формі навчання, і це тільки українською мовою.

Навчаємось інтерактивно разом з AR_Book!