Технології, які надихають вчитися

анастасія підгорна

Анастасія Підгорна

5 хвилин читати

29.12.2022

Діти люблять техніку. Це як такий собі чарівний олівець. Якщо вчителі дають їм можливість навчатися за допомогою технологій, то їхня мотивація зростає, а під час дистанційного навчання конструктор уроку відіграє особливу роль.

Імерсивні технології можуть допомогти вчителям досягти цього навіть під час дистанційного навчання. Фактично, деякі дослідження показують, що імерсивні технології можуть покращити як викладання, так і навчальні аспекти освіти. Це також заохочує активну участь та інтерактивність, до яких учні так звикли поза уроками, і яких не вистачає, коли їм доводиться звертати увагу на матеріали. Інтерактивність та імерсивність дозволяє студентам легко переглядати певні частини предметів, досліджувати їх більш повно, перевіряти ідеї та отримувати відгуки, тобто це такий собі конструктор уроку, де можна обрати необхідний пазл який забувся. AR_Book допомагає на дистанційному навчанні покращити ефективність уроку. AR_Book складається з застосунку для учня, та сайту AR_Teacher, де вчитель може сконструювати власний урок який підходить індивідуально для кожного учня.

Сьогодні технології пропонують інноваційні методи навчання та навчальні інструменти, включаючи комп’ютери, інтерактивні програми та ігри, віртуальні лекції, відео та слайд-шоу для планшетів. Використовуючи різні методи, можна сконструювати урок так, щоб заохотити дитину навіть на дистанційному навчанні. Якщо для прикладу взяти додаток AR_Book, то він пропонує декілька цікавих функцій: конструктор уроку, власні 3Д експерименти, відео, тести. Все це створено для того щоб збільшити ефективність уроку та інтерес учня до навчання.

Існує кілька способів підвищити мотивацію учнів за допомогою імерсивних технологій, наприклад:

  • Відео. У часи коли дистанційне навчання це те з чим зіштовхнувся майже кожен учень, навчальні відео можна використовувати для підвищення мотивації учнів. Цей новий підхід має великий вплив, оскільки більшість студентів навчаються візуально.
  • Незалежне дослідження. Коли вони проводять самостійне дослідження на тему, вони почуваються розумнішими та мотивованішими, що дозволяє краще запам’ятовувати знання.
  • Розумне використання подкастів. Вчителі можуть використовувати подкасти замість деяких своїх матеріалів для читання, щоб розвіяти монотонність. Розділіть повторювані завдання з читання, змішавши кілька подкастів; це не дасть спати більшій кількості студентів і збільшить їх участь.

Важливо інтегрувати технологію в клас, оскільки вона стала невід’ємною частиною світу за межами класу, а учні розбираються в техніці більше, ніж будь-коли. Наявність технологій у класі не замінить хорошого вчителя, адже тільки вчитель знає як сконструювати урок. Однак, коли ми поєднуємо чудового вчителя з конструктивним використанням технологій у класі, результати стають навіть кращими.

AR_Teacher допоможе зробити будь який урок цікавішим!

Навчаємось разом з AR_Book!