Технологічні тренди, які приголомшують у 2022 році 

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

13.10.2022

3 вересня 2022 року вразило digital-ком’юніті , коли Simplilearn опублікувала дієвий звіт трендів, який набрав визначні оберти популярності цього року. Simplilearn — це одна з найвідоміших навчальних платформ Bootcamp, що містить  онлайн-курси. Вона пропонує найкращі опції у галузі PGP. Сьогодні ми більш детально розглянемо їх найцікавіші технологічні знахідки!

 

  1. Цифрова довіра

Це одна з найбільш приголомшлевих тем, бо кожен онлайн-крок сучасної людини супроводжується нативною довірою до цифрового світу, що відкриває нові можливості, а іноді й нові небезпеки. Не дивлячись на останній пункт, «довіра» є головною тезою у контексті цього феномену. Люди щиро вірять, що технології можуть створити захищений, безпечний і надійний простір, який допоможе компаніям впроваджувати інновації до своєї роботи. Щоб створити безпечний простір для цифрових користувачів, кібербезпека та етичне хакерство є головними спеціалізаціями сьогодення.

 

  1. Штучний інтелект (AI) і Машинне Навчання

Популярність тренду зростає з неймовірною швидкістю, відповідаючи за одне з головних обговорень останнього десятиріччя. Штучний інтелект і машинне навчання є частинами інформатики, які корелюють одна з одною. Ці дві технології є найбільш трендовими технологіями, які використовуються для створення незалежних інтелектуальних систем.

 

  1. Нові енергійні рішення 

Розумне споживання, сортування сміття, залучення принципів slow food — це лише початок корисних екозвичок, які можуть зробити наш світ безпечним місцем для майбутніх поколінь. Зараз по-особливому важливу роль відіграє арена для альтернативної енергетики, включаючи у себе ряд таких професій, як спеціаліст з енергетики (сонячна, теплова, гідроенергетика тощо), спеціаліст з проєктування сонячної електростанції, спеціаліст із кліматичної стратегії, спеціаліст з біотехнології та технолог з відновлюваної енергетики. 

 

  1. 3D-друк

3D-друк — це виробничий процес, який створює фізичний об’єкт із файлу цифрової моделі. Технологія працює шляхом додавання “шару за шаром”, матеріал, що допомагає створити цілісний об’єкт. Гнучкість виробничого потоку, який зменшує промислові витрати повністю пояснює тренд даного сучасного явища.

 

  1. Можливості розширеної реальності

Розширена реальність містить всі технології, які імітують реальність — AR, VR, MR. «Зараз це важлива технологічна тенденція, оскільки всі ми прагнемо відірватися від “кордонів” фізичного (реального) світу», —  зазначає Simplilearn. 

Розширена реальність є однією з головних цінностей системи AR_Book, яка надає технологічні можливості для створення й проведення уроків, а також визначення найефективнішого уроку з глибинною аналітикою. 

 

Підбиваючи підсумки з обраних трендів звіту Simplilearn, можемо звернути увагу на динаміку розвитку впровадження новітніх технологій, які стосуються кожної сфери життя.  Цифровий світ поступово стає  реальністю, питання тільки у тому, чи готово людство до цього?