Технологічні тренди на 2023 рік

Анастасія Підгорна

5 хвилин читати

01.03.2023

Минулого разу у розділі «Технології» у нашому блозі AR_Book ми розглядали технологічні тренди, які вразили нас у 2022 році. 

Цього місяця ми проаналізуємо гіпотези цифрових трендів на 2023 рік, подивимось, які з них стовідсотково спрацюють.

 

Штучний інтелект буде скрізь!

У 2023 році штучний інтелект стане реальним в кожній великій організації, поступово впроваджуючи свої можливості у середній бізнес.

AI (або ж ШІ) буде спрощеним у використанні, тому без коду, лише з його простими інтерфейсами. Він легко дозволить використовувати свої оновлення у підприємницькій діяльності та допоможе спростити створення інтерактивних продуктів і послуг. 

 

Metaverse стане доступнішою для кожного 

Експерти Forbs прогнозують, що до 2030 року метавсесвіт додасть світовій економіці 5 трильйонів доларів, а 2023 рік стане роком, який визначить напрямок розвитку метавсесвіту на наступне десятиліття.

Технології доповненої реальності (AR) і віртуальної реальності (VR) продовжуватимуть розвиватися.  Однією зі сфер, на яку варто звернути увагу, є робоче середовище в метавсесвіті. Новий рік подарує ще більше незалежних просторів для онлайн-зустрічей та нарад. 

 

Green technology

2023 відкриває не лише технологічні можливості, але й безліч запитань, багато з яких стосуються нашого навколишнього середовища. Літо 2022 було одним з найспекотніших у Європі, екозміни не просто вражають, вони по-справжньому лякають, тому «зелені» технології поставлять головну ціль на новий рік — допомогти природі та людству.

Shell і RWE — це дві великі європейські енергетичні компанії, які вже будують перший великий «зелений» трубопровід від вітряних електростанцій у Північному морі.

 

Величезні інвестиції у роботів 

Враховуючи швидке зростання вартості робочої сили, компанії розширюють капіталовкладення в автоматизацію. Очікується, що витрати на промислових роботів подвояться до 2030 року. 

Великий зріст початкових інвестицій припадає на 2023 рік.