Технологічні оновлення, що прискорюють медицину

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

21.10.2022

У цій рубриці ми активно занурюємося у світ новітніх технологій, світ, який вражає своєю динамікою й  ефективністю впровадження діджиталізації в усі сфери нашого повсякденного життя. 

Головні можливості, які доступні для кожної сучасної людини, це «браслети здоров’я», додатки, що відстежують  твоє самопочуття та психологічний стан, який  по-особливому важливий у наш час.

 

Ще одне цікаве впровадження у сучасній медицині, яке також важливе і нашому проєкту AR_Book, це новітні технології VR. Віртуальну реальність  використовують для лікування широкого спектра психологічних захворювань і станів: від стресу та тривоги до деменції й аутизму. Можливості віртуальної реальності дуже вражають, адже вони легко можуть забезпечити внутрішній огляд тіла пацієнта, що надає унікальну можливість краще зрозуміти хворобу та її ефективні шляхи лікування.

 

Ще одне неймовірне оновлення — 3D-друк!

За допомогою принтерів можна створювати елементи, які мають різну форму та відіграють різну роль. Наприклад, 3D-друк можна використовувати для «друку» пігулок чи створення органів життєдіяльності, що матимуть змогу врятувати здоров’я пацієнта. 

 

Технологічні оновлення по-різному впливають на наше життя, але ігнорувати їх ефективну діяльність просто неможливо ?