Сила формування особистого бренду

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

31.10.2022

 

Сила формування особистого бренду 

 

Формування особистого бренду є однією з основних задач сучасного підприємця. Діджиталізація внесла багато корективів у наше сьогодення, відкривши широкий функціонал для «прозорого» бізнесу, де кожен може побачити внутрішні процеси команди та оцінити його «обличчя». 

 

Як це працює? Через репутацію у соціальних мережах, що є відкритою для кожного. Усі ми маємо особисту репутацію, і кожен має перше враження, яке він справляє на своє оточення. Стосунки, сформовані з менеджерами та колегами, і те, як ви спілкуєтеся з ними, — усе це впливає на те, як вас бачать усі інші. Особливо за часів соціальних мереж, які є повністю автономними у використанні незалежних авторів. У той час як репутація залежить від довіри, ваш особистий бренд залежить від видимості та цінностей, які ви розповсюджуєте.

 

Особистий брендинг у соціальних мережах означає обмін досвідом, який формується на фундаменті самої особистості та цінностей, що вона генерує. Якщо ви не знаєте, який аспект вашого життя чи особистості має додаткову цінність, ви ніколи не досягнете успіху у соціальних мережах, тому головна задача – це побудувати комунікацію таким чином, щоб вона могла донести вашу особливість та унікальність вашого бренду і роботи. 

 

Ви можете визначити свій бренд, коли узгодите свої наміри з діями, щоб вплинути на те, як вас бачать інші, і допомогти їм емоційно підключитися до образу, який ви відображаєте через соціальні мережі, а вже потім розповсюджувати унікальний тон комунікації для формування особистого бренду.