Підготовка вчителя до уроку – Навчальні матеріали онлайн

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

24.11.2022

Цифровізація освіти забезпечує персоналізовані навчальні процеси, надаючи педагогічні інновації та сприяючи  змінам у способах розробки систем управління освітою та оцінювання отриманого матеріалу.

Ми часто вказуємо на те, що живемо у дуже динамічному світі, який вимагає від нас гнучкості у переналаштуванні робочий процесів. Екосистема AR_Book направлена на те, щоб спростити та прискорити процес адаптації до діджиталізованих реаліїв сьогодення та для сприяння належної підготовки вчителя до уроку.

 

Робота вчителя є однією з найвідповідальніших!

Вчителі відіграють важливу роль в освіті, унікальну роль в житті учнів, яких вони навчають у класі. Загалом, роль учителя в освіті виходить за межі навчання. У динамічному світі викладання має різні обличчя, і вчитель має виконувати роль батька, порадника, наставника, прикладу для наслідування тощо. Це неймовірна місія, яка точно можлива не для усіх.

 

Дистанційне навчання внесло великі зміни у сучасну освіту, доповнивши класичну школу технологічними впровадженнями. Та які ж очікувані результати уроку, проведеного за таких умов? І чи він здатен мати таку ж ефективність як й оффлайн заняття?

Зв’язка унікальних елементів екосистеми AR_Book направлена на те, щоб адаптувати роботу вчителя під цифрові реалії, підвищуючи очікуванні результати від уроку. Можливості AR_Teacher вражають своїм функціоналом, який містить інтеграції з великими системами, 30 функцій для конструктора уроку, 2000 тестів та понад 200 авторських експериментів у форматах AR/3D у мобільному застосунку AR_Book. Це технологічна підготовка вчителя до уроку та помічний інструмент, який допоможе дати відповідь на питання “Як зацікавити дітей на уроці?”.

Головна особливість полягає в тому, що школа може відстежити прогрес школярів через глибинний аналіз успіхів  кожного учня та те, що в цій системі можна забезпечити інтерактивне навчання через доповнену реальність. Крім цього, ви можете визначити ефективні форми роботи на уроці.

Важливо зазначити, що кожний експеримент у системі створено за програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

 

Артічер — це проста у використанні система.

Усе, що потрібно для роботи вчителя, це правильно заповнена форма реєстрації, яка надає доступ до особистого кабінету. Після авторизації у профілі ви потрапляєте на головну сторінку, яка одразу ж відображає перелік ваших тестів. Є розділи «Класи», «Тести», «Групи». І з часом перелік розділів поповнятиметься.

В особистому кабінеті вчителя вас чекають усі інструменти, які допоможуть спланувати урок.