Переваги додатків доповненої реальності для освіти?

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

08.11.2022

Те, що змінює світ! 

Доповнена реальність є невід’ємною частиною нашої буденної реальності, яка вплинула на освіту та значно покращила її, тому що зробила процес навчання доступним для кожної дитини. 

 

AR-технології 

Новітні технології діджитал-світу, які вражають своєю інтерактивністю, що занурює тебе у віртуальну реальність. Доповнена реальність (AR) надає увесь функціонал освітньої роботи, наприклад, використання 3D моделей, які дають змогу краще зрозуміти навчальні матеріали. 

AR-контент є унікальною розробкою для використання в освіті сьогодення. 

 

Практичний підхід, або унікально система AR_Book

Арбук — це унікальна освітня система, бо робить доступним використання AR/VR/3D  технологій у навчальній практиці. У додатку представлена програма середньої освіти, яка оформлена у вигляді інтерактивних завдань з елементами доповненої реальності, а це 200 авторських експериментів у форматах AR/3D, які були затверджені Міністерством освіти і науки України. Інтерактивність дозволяє більше залучити дитину та запам’ятати матеріал на практиці. Приголомшлива можливість створювати загальні та персоналізовані тести, чи звернутися до бібліотеки AR_Book, де є понад 2000 пропозицій! 

Секрет системи полягає у впровадженні рефлексії, показники якої відповідають за ефективність уроку. Впроваджений зворотній зв’язок, який уможливлює проведення вчителем аналізу уроку та навчальних досягнень учнів.

 

Посилаючись на статистику компанії мобільного розвитку The APP Solutions, зазначаємо, що на ринку США майже 80% викладачів мають доступ до пристроїв віртуальної реальності вже сьогодні, а 7 з 10 хочуть використовувати VR у свої навчальній практиці. Це свідчить про те, як динамічно розвивається інтерактивний ринок, головна ціль якого зробити навчання якісним та доступним. 

Ще одне важливе питання: «Наскільки освіта сьогодення готує дітей до потреб 21 століття?». Відповідь дати складно, але ми впевнені, що залучаючи новітні технології до навчального процесу, у нас є можливість підготувати дитину до будь-яких реалій та випробувань, зробивши освіту доступною та якісною вже сьогодні!