Оживіть науку за допомогою AR

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

08.11.2022

Сучасна наука — це сфера людської діяльності, яка займається глибинним аналізом розвитку процесів та об’єктів. Термін «сучасна наука» з’явився у 16-19 столітті, запустивши процес нових відкриттів, цікавості до того, як влаштований наш світ. 

Сьогодні фундаментом для можливостей людства є новітні технології. Розглянемо детально процес залучення AR у науці.

 

AR — нова можливість! 

AR — це унікальна можливість поєднувати реальність цифрового світу та фізичного. 

Розглядати 3D-модель майбутньої квартири чи робити онлайн-експерименти з дитиною — усе це за допомогою доповненої реальності, яка вже стала непомітною діджитал-помічницею. 

Головна перевага AR полягає у тому, що тобі не потрібне додаткове обладнання як от імерсивні пристрої, щоб використовувати усі можливості цифрової технології. Адже поточна освітня програма не завжди здатна забезпечити їхню наявність. А всі ми б хотіли бачити сучасні технології в освіті. Таку можливість здатен надати Арбук.

 

Наука та AR

Сучасна наука та AR-технології постійно співпрацюють. Неможливо уявити скільки експериментів, дослідів та можливостей надає цифрова модель своїм функціоналом. Це візуалізація роботи природних явищ і процесів у цифровій формі. Головний тренд, який наука починає впроваджувати — це сумісна робота AR та AI.

Доповнена реальність та штучний інтелект можуть працювати разом, створюючи інноваційні рішення для людства.

 

Цифровий світ 

Співпраця з Metaverse. Як це працює?

Головна ціль технологій метавсесвіту є знищення бар’єрів між цифровим і фізичним. Оскільки AR відображає віртуальні об’єкти, вбудовані в реальний світ, у підприємств з’являться різноманітні можливості, які модернізують життя споживача. 

Створення аватарів як ще одна головна Meta-задача доповненої реальності. 

Такий досвід провели компанії Geenee AR і Ready Player Me, об’єднавши свій цифровий досвід. Вставивши свій аватар у програмне забезпечення Geenee WebAR Builder, ви можете ефективно «носити» його на камеру. Програмне забезпечення також враховує косметичні елементи вашого персонажа Ready Player Me, включаючи аксесуари у вигляді NFT.

І це наша реальність.

 

Сучасна наука, як і увесь світ сьогодення, вражає своєю динамікою і сміливістю, що змінює усе минуле, відкриваючи нові можливості для покращення нашого життя.