Освіта та TikTok… Чи це можливо?

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

31.10.2022

Освіта та TikTok… Чи це можливо? ?

 

Ми часто зазначаємо про те, що живемо у динамічному світі, коли інтерактивність відіграє ключову роль у сприйнятті інформації, а якісне візуальне оформлення є головною задачею ребрендингу. Освіта теж переживає свою трансформацію, впроваджуючи новітні технології у сучасну навчальну практику. 

 

Але до чого тут TikTok? 

TikTok одна з яскравих асоціацій, коли ми говоримо про покоління зумерів, що дуже цінує динаміку та інтерактивність. Саме це є фундаментом для трендової соціальної мережі, яка має ще один секрет — легкість сприйняття для глядача. 

Додаток TikTok був створений у 2016 році (тоді бренд мав назву Musical.ly) китайською технологічною компанією ByteDance. Тепер TikTok доступний на більш ніж 150 ринках різних країн, а до початку 2022 року додаток щодня відвідували близько 1 мільярда користувачів у всьому світі (за статистикою Investopedia). 

 

Звісно, як і будь-яка соціальна мережа, яка входить у п’ятірку найпопулярніших, її контент може бути різноманітним. Його значку кількість не може осягнути політика додатку, яка відповідає за  цензуру. Але, навіть така система координат, пропонує велику кількість освітнього контенту, який легко сприймається сучасним поколінням, де одне стандартне відео має тривалість 25 секунд, що цілком достатньо для отримання нових знань школярем. А ще, вчитель може не тільки шукати відео у Тіктоці, щоб яскраво та швидко донести навчальний матеріал, але й давати завдання учням, наприклад, зняти відео, що може повністю розкрити їх креативність та підняти зацікавленість до нового предмету.

 

Тому, освіта і TikTok можуть влучно доповнювати один одного, надаючи всі інструменти для ефективного та цікавого навчання!