«Нова екосистема освіти – послідовність в навчанні з застосуванням знань у житті»

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

13.12.2022

Освіта є основою будь-якого суспільства і відіграє життєво важливу роль у процесі модернізації. Саме завдяки освіті люди дізнаються про новітні ідеї, технології та спосіб життя. Сучасна освіта допомагає поширювати знання та розуміння різних культур і звичаїв, що розширює світогляд учня. 

Екосистема освіти навіює багато загадковості та викликає безліч запитань, але відповіді на це все легко знаходить AR_Book! Секрет полягає у тому, що це унікальна платформа, яка містить можливості для створення цифрових уроків, а також освітнє ком’юніті, що об’єднує людей, які мріять разом покращити освіту в Україні. 

Для того, щоб зрозуміти шкільний світ, треба мати уявлення про світ сучасності, який швидко змінюється, впроваджуючи новітні цифрові можливості, які повинна використовувати людина у повсякденному житті. Це правило стосується  й освіти. Щоб наважитись на діджиталізований перехід, треба мати зрозумілий функціонал для використовування у своїй навчальній практиці. Усі технологічні інструменти знаходяться в екосистемі AR_Book і вони дуже легкі у використанні!

Наприклад, технологічний урок можна ефективно створити і провести, залучивши до нього експерименти доповненої реальності, а за показники ефективності уроку відповідає рефлексія — механізм, який надає звітність щодо зацікавленості учнів. Неформальна освіта має якості, подібні до формальної освіти. Методи навчання дотримуються розкладу та систематично впроваджується у шкільну практику, повністю відповідаючи програмі, що затверджена  Міністерством освіти і науки України. Головна відмінність неформальної освіти полягає в активному залученні інтерактивних впроваджень, що відкривають дитині роботу асоціацій та порівнянь. 

Розвиваючи проєкт AR_Book, ми розвиваємо саму ідею освіти. Щоб кожна дитина була мотивована й відчувала важливість навчання. А кожен вчитель мав змогу комфортно працювати, аналізувати й допомагати.