Конструктор уроку, як ефективний інструмент дистанційного навчання

анастасія підгорна

Анастасія Підгорна

5 хвилин читати

23.01.2023

Конструктор уроку

Оскільки світ продовжує адаптуватися до нової реальності та дистанційного навчання, педагоги шукають способи зробити перехід максимально плавним та ефективним, задля цього вони опановують дистанційний урок та змінюють сценарій уроку. Одним із інструментів, який став цінним активом у цьому процесі, є конструктор. Ця технологія дозволяє вчителям створювати та організовувати онлайн-уроки, які є цікавими, інтерактивними та адаптованими до потреб їхніх учнів, адаптуючи сценарій уроку під дітей

 

Чому саме рефлексія і що це таке?

Рефлексія є важливою частиною навчальної діяльності. Це дозволяє людям зробити крок назад, оцінити свій досвід і критично подумати про те, чого вони навчилися. Цей процес дозволяє окремим особам отримати глибше розуміння матеріалу, визначити сфери, де вони потребують подальшого вдосконалення. Рефлексія дозволяє вчителю покращити урок дивлячись на те, як діти навчаються.

 

Як змінюється навчальна діяльність якщо використовувати формувальне оцінювання? 

Технологія — це інструмент, і її ефективність в освіті зрештою залежить від того як її використовують педагоги. Одним із способів покращення навчальної діяльності є впровадження рефлексії у навчальний план. Які можливості відкриваються використовуючи формувальне оцінювання:

  • Можливість для вчителів створювати та налаштовувати власні онлайн-плани уроків і матеріали, для того щоб дистанційний урок підходив індивідуально для кожної дитини.
  • Використання під час навчальної діяльності такого інструменту як рефлексія, забезпечує більш ефективний і організований підхід до організації навчання, оскільки вчителі можуть легко відстежувати прогрес учнів і вносити корективи за потреби.
  • Включення інтерактивних і мультимедійних елементів, таких як відео та віртуальне моделювання, може посилити залученність в умовах дистанційного навчання.
  • Інструмент розробника уроків також може сприяти співпраці та спілкуванню між вчителями, дозволяючи їм ділитися матеріалами та стратегіями дистанційного уроку та використовувати їх.
  • Використання AR_Book у поєднанні з конструктором уроків може підвищити залученість і розуміння студентів, надаючи інтерактивний і захоплюючий вміст, до якого студенти можуть отримати доступ на своїх власних пристроях.

На завершення можна сказати, що використання конструктора уроків як інструменту віддаленогонавчання разом може значно підвищити результативність та ефективність онлайн-освіти. Це допомагає вчителям покращувати урок та персоналізувати процес навчання для кожного учня.

Навчальна діяльність має змінюватись разом із прогресом який ми спостерігаємо кожен день та кожну хвилину. 

Рефлексія — це крок в майбутнє!