Конструктор сучасного уроку

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

24.11.2022

Цифрова трансформація в освітній індустрії допомагає покращити досвід навчання, як для школярів, так і для викладачів.

Такі зміни зосереджені на покращенні взаємодії та забезпечують доступне інтерактивне навчання.

Класична школа та дистанційне навчання містять спільний фундамент, який покращує знання дитини. Програму, яка затверджена Міністерством освіти.

Роль вчителя виходить за межі дотримання певного плану уроків і розкладу роботи. Оскільки і учні, і вчителі проводять стільки часу разом, вчитель мимоволі стає стороннім батьком. Вчителі можуть бути наставниками, які допоможуть налаштувати дитину на правильний шлях. У цій ролі вчитель може заохочувати учня бути найкращим, а також бути джерелом натхнення та поради для учнів.Створення уроку є однією з найважливіших задач для педагога.

Як удосконалити цю важливу задачу сучасними діджитал-впровадженнями?

AR_Teacher — це унікальне системне рішення, яка здатне відповісти на це запитання.

 

Це унікальна екосистема для навчання, що поєднує у собі освітнє ком’юніті, яке об’єднує кожного зацікавленного освітянина, та сміливу модернізацію освіти, яка надає механізми AR&3D, що здатні відкрити новий функціонал для робочої практики вчителя. Новітній конструктор уроку з залученням експериментів доповненої реальності, персональний звіт по кожному з учнів, зручний конструктор тестів та понад 2000 готових тестових завдань.

Всі предмети відповідають підручникам, що акредитовані в українській школі. Вам не потрібно влаштовувати лабораторію, щоб провести експерименти та надати відповіді на питання з хімії, геометрії чи фізики. Все вже закладене в алгоритми системи.

Усе можливо з Артічер!