Ідеї для успішного стартапу на 2023 рік

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

14.03.2023

Ідеї для успішного стартапу на 2023 рік 

 

На 2023 рік людство здається перенасиченим інформацією та можливостями для особистої реалізації. 

У таких реаліях нашого сьогодення виникає питання щодо створення ідеального продукту. Які питання повинна закривати компанії сьогодні та що ще цікавого можна придумати? 

Розгляньмо топ-3 ідеї для стартапу у цьомуновому році!

 

  1. Блогінг, або стартап, який допоможе у формуванні персонального бренду 

Сьогодні формування персонального бренду засобами медіа стає важливим, бо відіграє роль певної візитної картки, яка точно знадобиться підприємцю  або незалежному митцю.  

Багато людей стали власниками онлайн-бізнесу, маючи справи з пасивним доходом онлайн. Це чудова можливість для людей, які шукають бізнес-ідею з низькими інвестиціями. Ви можете почати від 30 доларів та розкрутити ідею, яка допоможе людям сформувати персональний бренд завдяки медіа, використовуючи таку сміливу комунікацію зі своєю аудиторією, як блогінг.

 

  1. Відкрити технологічний рентал 

Оскільки технології визначають наш спосіб життя, технічні ґаджети все більше стають невід’ємною частиною нашого життя.  Тому буде чудовою ідеєю почати бізнес з оренди технічних гаджетів.  Багато підприємств пов’язані з цим. 

 

  1. Екологічна ідея

Тема «зеленого стартапу» є однією з найпопулярніший у 2023 році. Є величезна кількість ідей, які можна закласти у фундамент вашого стартапу, наприклад, підтримати розумне споживання та відкрити бренд з такою філософією.

Швидка мода (Fast Fashion) всюди, лише в США вона створює мільярди фунтів текстильних відходів.  Що ще гірше, лише 15% переробленого текстилю використовується повторно. Це питання привертає увагу і споживачі все більше цікавляться «розумним» одягом.