20.10.2022
Одна з головних можливостей сучасної людини — це вибір. Ми самостійно наділяємо важливістю певні речі в нашому житті, робимо вибір від чого відмовитись, а що навпаки, додати до особистого життя. Таке правило ми активно використовуємо в освіті, саме тоді, коли обираємо найкращий варіант для навчання.
Поняття традиційна освіта містить загальні методи навчання — слухати, бачити, спостерігати, оцінювати та багато разів повторювати, щоб краще засвоїти матеріал. Головна задача такого типу навчання полягає у тому, щоб привчити дитину до дисципліни, створити розуміння індустріального світу, що допоможе їй краще осягнути специфіку майбутньої професії (самодисципліни). Традиційна освіта чітко зазначає важливість ролі вчителя, наділяючи його силою для передачі знань та стандартів поведінки учням. Одна з головних особливостей традиційної школи полягає у фундаменті, який вона створює для майбутніх здобутих знань школяра, а також можливсті соціальної взаємодії. Другий пункт особливо важливий, бо останні два роки зробили слово «онлайн» надто типовим для практики навчання, що значно обмежило соціальну взаємодію, яка по-особливому важлива для розвитку дитини. Стосовно мінусів такого навчання важливо зазначити, що ми живемо у надто динамічному світі, який потребує швидких рішень та швидкого, але такого ж якісного навчання.
Сучасна освіта, навпаки, базується на слові «онлайн». Онлайн-навчання надає перевагу самодисципліні учня, бо відповідальність за отримані знання в дистанційних умовах лежить саме на ньому. В основі цього типу навчання покладанні візуальні та інтерактивні шляхи, що розкривають уяву учня, задіюючи ці ділянки мозку, що відкривають нові можливості пам’яті для засвоєння нового матеріалу. З мінусів можемо виділити відсутність контакту та фізичної взаємодії у класі, що дуже важливі для формування особистості, як ми казали раніше.
Підбиваючи підсумки, хочемо зазначити, що формула плідної освіти полягає у поєднанні методів різних навчальних практик. Тільки таке комбінування гарантує успішний результат та зацікавленість сучасної дитини. Саме таку філософію підтримує система AR_Book, яка сміливо залучає інтерактивні інструменти до шкільної освіти.