Екосистема для проведення та визначення ефективних уроків

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

17.11.2022

Екосистема це термін, який ми часто вживаємо для опису сукупності живих організмів, що обмінюються між собою та навколишнім середовищем енергією та інформацією. 

Технологічна екосистема — це ще один термін 21 століття, яким ми будемо часто користуватися! 

Екосистема технологічних зв’язків AR_Book та AR_Teacher надає можливість використовувати сучасні форми роботи на уроці. У додатку представлений технологічний функціонал AR/3D, щоб зробити онлайн навчання цікавим, сміливо використовуючи залучення інтерактивності. У системі знаходяться шість основних розділів для шкільних предметів: фізика, хімія, астрономія, біологія, математика та географія. До кожного з них представлено понад 200 авторських експериментів та 2000 тестів. Унікальна можливість для вчителя використовувати персональний конструктор для ефективнішого уроку та отримувати звіт з глибинною аналітикою успіхів кожного окремого учня після закінчення роботи. 

Усе можливо в екосистемі AR_Book, в унікальному освітньому ком’юніті України. 

Вимоги до сучасного уроку є справді високими, особливо у ритмі наших буднів, коли ми повинні швидко приймати рішення та ефективно здобувати знання. 

Освітнє ком’юніті являє собою ефективний спосіб, який надає впевнену відповідь на виклик покращення освіти на міжнародному, національному та місцевому рівнях суспільства. Екосистема розширює традиційні ролі державних шкіл, створюючи нові можливості для розуміння учнів та вчителів, батьків та освітньої системи. Освіта — це те, що потрібно не лише на особистому рівні, але й на глобальному, бо вона має силу впливати на покоління, зрощуючи систему цінностей та життєвих пріоритетів. Освічене суспільство має вирішальне значення для економічного зростання, що теж має свій вплив на майбутнє країни. 

Модернізація освіти є одним з головним викликом сьогодення, тому ми, команда AR_Book, постійно впроваджуємо нові технологічні можливості, які спрямовані на довершений урок, який дозволяє ефективно отримати необхідні знання!