Ефективні шляхи оновлення сучасної освіти за даними TED-конференцій та авторського рейтингу шкільної академії Acton Academy Miami South

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

14.11.2022

Acton Academy Miami South сформували 5 визначних виступів з конференції TED-talks, які підняли тему шляхів оновлення сучасної освіти. 

 

  1. Менше уваги до академічних знань, більше уваги до щирої зацікавленості у навчанні.

Головна ідея цього тезису формується на дослідженнях the Society of Human Resource Management, яке визнало, що лише 34% роботодавців перевіряють університетський диплом свого майбутнього кандидата. Це не свідчить про те, що треба забракувати освітню систему в університетах, а підкреслює факт того, що учень повинен бути по-справжньому зацікавленим шкільним навчанням, розуміючи, що йому ближче у її системі та своїй майбутній професії. Мотивація для вивчення нового повинна бути не у дипломі, а у власному навчальному виборі. 

 

  1. Освіта має бути спрямована на самого учня. 

Другий пункт підіймає тему розгляду стандартного тестування, як єдиної, «чесної» оцінки знань учня. Це не може бути достатньо об’єктивним, бо тестування спрямоване лише на «заучення матеріалу», а не на реальне розуміння предмета. 

Гостей нашого блогу AR_Book ми часто запитуємо про систему тестового оцінювання, яке спрямована на ефективне вимірювання знань. Відповіді наших експертів часто зазначають зворотне Немає тестів, які забезпечать 100% результат-визначення засвоєного матеріалу кожного окремого учня. 

 

  1. Повага один до одного, як головний ключ для розуміння та плідного навчання. 

Авторитарні методи вчителів є дуже застарілими інструментами для плідного навчання учня, бо викликають лише страх, а не щире бажання пізнавати нове та сміливо ставити питання до отриманого матеріалу. Колективна повага — найголовніший фундамент для успішних звершень.  

 

  1. Доповнена освіта. 

Онлайн-курси, LMS-оновлення та інтерактивні інструменти — головне новітнє впровадження, що забезпечує модернізацію сучасної освіти, надаючи учню та вчителю нові інструменти для ефективного навчання.

 

  1. Школа, як приємний досвід, а не насильне примушення до знань. 

Система, коли учні та вчителі мрійливо очікують п’ятницю та з жахом «прощаються» з вихідними, переходячи у сумну рутину понеділка, є прикладом застарілого уявлення про навчання, яка не пробуджує жаги до знань та нових відкриттів, а лише надає сум та ненависть до школи! 

Школа повинна бути місцем, яка заохочує вчитися та пізнавати довколишній світ й самого себе.