Дистанційне навчання: сучасний формат освіти

Анастасія Горбунова

5 хвилин читати

13.12.2022

Світ зазнав значних змін через COVID-19!  Вірус, який змінив життя кожного, привчивши до нових форматів роботи та навчання, що почали базуватися на слові «онлайн». Процес навчання став дистанційним і це зумовило великі перешкоди для вчителів та школярів, які звикли до методів класичної освіти. Але насправді діджитал-освіта має багато переваг, наприклад, доступність. І це лише початок! 

Серед багатьох плюсів онлайн-навчання ви побачите, що віртуальна освіта дозволяє насолоджуватися гнучким графіком, зменшує вартість вашого освітнього ступеня та може дозволити вам легше розвивати свою кар’єру разом з освітою. Сучасні технології відкривають нескінченну кількість навичок і предметів для навчання.  Все більше університетів і вищих навчальних закладів пропонують онлайн-версії своїх програм для різних рівнів і дисциплін. Від музичної композиції до квантової фізики!  Головне питання, як використовувати усі ці привілеї онлайн-простору, які забезпечують ефективний процес навчання? 

З цим легко допоможе екосистема AR_Book! Унікальне технологічне рішення для шкіл, вчителів та учнів. Навчальні програми з використанням експериментів доповненої реальності, ефективність уроку, яка підтверджується аналітичним звітом, 2000 готових тестів з різних предметів, конструктор уроку для вчителів — усе це сучасні технології в освіті, які вже доступні в екосистемі AR_Book. Дані у цифрах вражають: 14 000 завантажень додатка, 1000 вчителів приєдналися до системи, 4,8, як середня оцінка додатка в Apple Store та Google Play. І це лише за перші 3 місяці його роботи., 

Дистанційне навчання принесло багато змін, відкриваючи як багато питань, так і можливостей. Широкий доступ до різноманітних таких  матеріалів як відео, фотографії та електронні книги. Доступна інтерактивність, яку викладачі можуть легко інтегрувати у свою практику. І цей формат навчання буде завжди доступний, у будь-який момент з будь-якого місця, що забезпечує більш динамічну та індивідуальну освіту. Тому одна з головних цілей екосистеми AR_Book — це перетворення освіти в доступну для кожної дитини можливість, відкриття унікального ком’юніті, яке вплине на розвиток та модернізацію онлайн-освіти в Україні!