AR_Teacher – сучасні технології для вчителів

анастасія підгорна

Анастасія Підгорна

5 хвилин читати

29.12.2022

Сучасні технології повністю змінили всю систему освіти. Завдяки Інтернету, вчителю можливо  віддавати свої знання учням не зважаючи на відстань від навчального закладу.

«Старомодні» методи навчання з олівцем і папером все ще потрібні в класі. Але технологія пропонує багато чудових інструментів, які допомагають учням вчитися ефективніше та розвинути таку рису як рефлексія.

Удосконалення освіти є величезною проблемою для нашого суспільства. Технології можна використовувати, щоб допомогти вчителю покращити урок, зробити тести більш цікавими.

Хоча сама технологія може бути дорогою, вона також може допомогти школам заощадити гроші. Віртуальні екскурсії, електронні документи, електронна пошта замість друкованих пам’яток, віртуальні лабораторії, конструктор уроку, цікаві тести, електронні підручники та тисячі безкоштовних онлайн-ресурсів допомагають школам економити гроші та все ще давати учням чудові навчальні враження.

AR_Teacher — сучасний конструктор уроку

Артічер – це справжня скарбничка, що має в собі безліч вже готових цікавих експериментів, різноманітні тести та майбутній перший помічник вчителя.

  1. VR – візуальна рефлекція

Є різні способи, за допомогою яких сучасні технології допомагають нам покращувати освіту і одним із таких є технологія віртуальної реальності.

Цифрове моделювання та моделі можуть допомогти вчителям більш відчутно та зрозуміло пояснити складні поняття, а також можуть допомогти учням, які навчаються візуально чи тактильно, краще зрозуміти поняття.

Віртуальні технології повністю змінюють спосіб навчання та викладання та підвищують залучення дітей до навчання. Учні носять технологію віртуальної реальності, щоб бачити, спостерігати та відчувати роботу різних речей.

У нинішні часи важливо не просто виставити оцінку учню, а навчити його рефлексії — техніки осмислення процесу та суб’єктивної оцінки власних дій а не тільки давати правильну відповідь на тести. Віртуальна реальність допомагає освоїти предмет та зрозуміти його з усіх можливих боків.

 

  1. Готові тести до уроку

Зараз учням не потрібно фізично збиратися разом для обговорення змісту уроку, все це можна зробити онлайн. Вони можуть обмінюватися файлами та нотатками, працювати разом над документами, миттєвими повідомленнями чи електронною поштою. Вони навіть можуть використовувати відеоконференції для обговорення проектів віч-на-віч. В такому випадку гостро стоїть питання онлайн тестів: Як краще зробити? Як зацікавити учнів до співпраці?
В артічері можно зробити власті тести для уроку, або скористатись вже створенними.

 

  1. Інклюзивність – важливий елемент для створення змісту уроку

Будь-який хороший учитель скаже вам, що залучення учнів є ключовим фактором змістовного навчання. Активна участь і увага можуть перетворити урок на щось справді незабутнє.

Технології можуть надати викладачам і студентам чудові ресурси. Вони мають доступ до нових можливостей для вивчення підходів до спільної роботи та відкладення додаткових грошей. Технології — це не просто потужна річ для освіти, це суперсила.

Артічер — дорога у майбутнє.