AR-додатки – Сучасні технології в освіті

анастасія підгорна

Анастасія Підгорна

5 хвилин читати

18.01.2023

У сучасному швидкоплинному та технологічно керованому світі педагогам як ніколи важливо йти в ногу з останніми тенденціями та інноваціями в освіті. Однією з найбільш перспективних і захоплюючих тенденцій є використання технології доповненої реальності (AR) у класі та таку річ як — гугл додаток для учнів.

 

Крокуємо на урок разом з AR_Book. Чому?

 

У нашій компанії ми з гордістю пропонуємо мобільний додаток для Android, який використовує потужність AR для покращення досвіду навчання для учнів та вчителів. AR_Book — це сучасний освітній додаток, який дозволяє учням отримувати доступ до інтерактивного мультимедійного вмісту, такого як відео, зображення та анімація.

 

Деякі з ключових функцій AR_Book включають:

  • Інтерактивний мультимедійний вміст, який покращує взаємодію та розуміння студентів;
  • Віртуальні екскурсії, симуляції та віртуальні середовища для вивчення студентами;
  • Зручний інтерфейс, в якому студентам і викладачам легко орієнтуватися;
  • Здатність проводити експерименти, складати тести та мати доступ до енциклопедії інформації;
  • Доступний кількома мовами;
  • Може використовуватися як студентами, так і викладачами;
  • Відстеження та моніторинг успішності студентів.

 

Однією з ключових переваг нашого застосунку є те, що він робить навчання більш інтерактивним і захоплюючим. Сучасний освітній додаток AR_Book створює можливість здійснювати віртуальні екскурсії для учнів та вчителів, брати участь у моделюванні та досліджувати віртуальні середовища, які інакше було б важко або неможливо відчути в реальному світі. Це може значно покращити навчальний досвід для учнів та вчителів і полегшити учням розуміння та запам’ятовування матеріалу.

 

Крім того, наш додаток для вивчення розроблено таким чином, щоб бути зручним і простим у використанні. Він містить різноманітні функції, які роблять його ідеальним для використання в класі, наприклад можливість проводити експерименти, складати тести та отримати доступ до енциклопедії інформації, і все що потрібно для цього — гугл додаток для учнів.

 

Ще однією важливою перевагою AR_Book є те, що це сучасний навчальний додаток, яким можуть користуватися школярі самостійно та піти на урок вже підготовленими. Вчителі можуть використовувати мобільний додаток для Android для проведення уроків і оцінювання успішності учнів, а школярі можуть використовувати його для вивчення та повторення матеріалу самостійно.

 

Підсумовуючи, технологія AR є захоплюючою та багатообіцяючою тенденцією в освіті, яка може революціонізувати спосіб навчання та заохотити учнів поспішати на урок. Наша компанія пропонує передовий додаток для вивчення для учнів та вчителів, та крокує з гордістю у майбутнє.

 

Йдемо разом на урок з AR_Book!