3D – революція з доповненою реальністю

анастасія підгорна

Анастасія Підгорна

5 хвилин читати

13.12.2022

У наші часи більшість школярів мають при собі гаджети з можливістю завітати до найбільшої існуючої бази знань — до інтернету. Дивлячись на це, чи може залишитись осторонь система освіти?

Сучасний урок та вплив 3D технологій на освіту

Майже століття тому Джон Дьюї сказав нам, що найефективнішою є освіта на досвіді: навчання досягається через особистий досвід і практичну діяльність.

Сучасна тенденція навчання більше не покладається на дрібниці чи запам’ятовування. Відбулися серйозні зміни в тому, як саме студенти вивчають та засвоюють навчальний матеріал. Ця освітня тенденція змінилася, коли різні типи постачальників контенту і компанії, що займаються розробкою навчальних програм почали свої дослідження та знайшли чудовий спосіб створення контенту для електронного навчання з основним акцентом на візуалізацію та збереження знань. AR_Book пропонує не тільки осучаснити урок, а й допомогти відслідкувати ефективність уроку.

3D моделювання в освіті дозволяє перетворити звичайні уроки та лекції на мандрівку до іншого світу. Доповнена реальність дає можливість наочно пояснювати учням шкільну програму, сприяє «зануренню» в тему предмета, що вивчається в ході уроку і дозволяє мобільно переходити від цілої структури до окремих її елементів, від складного до простого і навпаки.

Одна з найважливіших особливостей технології 3D моделювання полягає в тому, що вона дозволяє викладати та навчатися на досвіді в багатьох дисциплінах, де це було б важко або неможливо. 3D-технологія може зробити невидиме видимим, недоступне доступним.

Переваги використання 3D-технології:

  • Надає вчителю високоякісні навчальні матеріали, заощаджуючи таким чином час на пояснення складних понять.
  • Візуалізація «складних» тем шкільної програми допомагає учням краще розуміти матеріал, що вивчається.
  • Включення 3D моделей та доповнену реальність у традиційні способи навчання вносить інновацію у «рутинний» процес навчання, підвищує мотивацію до навчання.
  • Полегшує систематизацію знань.
  • Сприяє засвоєнню більшого обсягу інформації, тим самим підвищуючи ефективність уроку.

Таким чином, дивлячись на всі вищезазначені переваги, використовуючи сучасні технології можна заохотити учнів з більшим бажанням йти на урок.